BELLE keramické umývadlo 36x22cm, biela
BELLE keramické umývadlo 36x22cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-NP365 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36,5x12x22 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121913 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
4,59 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
SINTRA stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm SX002
expedícia do 8 dní42,69 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s policou 90 x 200 cm, čierny vzor, biela - 800-090-121-20-78
expedícia do 10 dní250,33 €
SAT Walk-in 87x200, profil, zavetrovanie SATBWI90PRGM
na objednávku434,96 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
Walk-in 87x200 (iba sklo), Easy clean SATBWI90MRPR
na objednávku358,75 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €

