BENE bidet závesný, 35,5x50 cm, biela BN510
BENE bidet závesný, 35,5x50 cm, biela BN510
| Výrobca: | Výrobca: CREAVIT |
| Kód: | Kód: UBC-BN510 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x34,6x50,2 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 346 mm |
| Hĺbka | 502 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 21.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531149255 |
| Taric | 69109000 |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
FACTOR stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm FC203
expedícia do 8 dní66,33 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
FORATA stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm FT003
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 115 x 75 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-115-075-50-00
expedícia do 10 dní450,58 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 115 x 75 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-115-075-70-77-P
expedícia do 10 dní450,58 €


