BERMUDA rohová vaňa s konštrukciou 155x155x47cm, biela 33219
BERMUDA rohová vaňa s konštrukciou 155x155x47cm, biela 33219
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-33219 |
- K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 155x155x47 cm |
| Dĺžka | 1550 mm |
| Šírka | 1550 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 355.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Rohové |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 42.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729025009 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Podobný tovar
FLOSS rohová vaňa 145x145x50cm, biela (08611) 98611
expedícia do 8 dní621,05 €
Pri platbe vopred iba 575,00 €
ROSANA rohová vaňa 140x140x49cm, biela 64119
expedícia do 8 dní588,27 €
Pri platbe vopred iba 545,00 €
SIMONA rohová vaňa 140x140x44cm, biela (06111) 96111
na objednávku519,06 €
Pri platbe vopred iba 481,00 €
EDERA rohová vaňa 152x152x54cm, biela (01111) 91111
na objednávku728,15 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €


