Bidetová spŕška guľatá, čierna BS515
Bidetová spŕška guľatá, čierna BS515
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BS515 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnosť / ks | 0.2980 kg |
| EAN | 8590913916557 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-01
expedícia do 8 dní176,43 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 400 mm ES1040-03
expedícia do 8 dní178,52 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €

