Bidetová spŕška hranatá, čierna BS415
Bidetová spŕška hranatá, čierna BS415
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BS415 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 26 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 48 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| EAN | 8590913916564 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 120cm, čierna mat
expedícia do 8 dní10,32 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BLANCO obklad Negro brillo 20x60 (1,44 m2) BNB002
na objednávku19,72 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €

