BIT nádržka k WC kombi, vrátane mechanizmu, biela 448101

- Doprava zadarmo nad 400€
BIT nádržka k WC kombi, vrátane mechanizmu, biela 448101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-448101 |
- Splachovací mechanizmus súčasťou nádržky
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť | 13.5110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 1000 mm, bočné pripojenie, 1185 W, čierny - W422-040-100-70
na objednávku137,49 €
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 900 mm, bočné pripojenie, 1067 W, biely - W422-040-090-00
expedícia do 10 dní87,70 €

