BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, čierna mat IR181
BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, čierna mat IR181
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR181 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOCK |
| Rozmer | 280x1330 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 1330 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 353 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886195 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590mm, čierna mat
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500 mm, čierna mat IR446TB
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
FEDE vykurovacie teleso 1500x306 mm, 6 seg., čierna mat IR191
expedícia do 8 dní625,82 €
Pri platbe vopred iba 594,00 €


