BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, čierna mat IR182
BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, čierna mat IR182
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR182 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOCK |
| Rozmer | 280x1750 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 1750 mm |
| Objem | 8.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 461 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 16.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887017 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, biela mat
expedícia do 8 dní267,30 €
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
411,45 €


