BLOK kamenné rohové umývadlo 30x10x30 cm, antracit 2401-30
BLOK kamenné rohové umývadlo 30x10x30 cm, antracit 2401-30
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2401-30 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Textúra kamenných umývadiel je u každého kusu originálna
- Nie je určené na vonkajšie použitie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK, SMALL |
| Rozmer | 30x10x30 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Rohové |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913940842 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 130 mm, chróm SM09
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GYNT keramické umývadlo rohové 33x13x33 cm AR154
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
KAORI umývadlo rohové, liaty mramor, 38x38cm, biela KR038
expedícia do 8 dní91,08 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
EMONA umývadlo rohové, liaty mramor, 40x40cm, biela EN040R
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €


