BLOK kamenné umývadlo 30x10x30 cm, antracit 2401-29
BLOK kamenné umývadlo 30x10x30 cm, antracit 2401-29
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2401-29 |
Dostupnosť:
skladom
- Textúra kamenných umývadiel je u každého kusu originálna
- Nie je určené na vonkajšie použitie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK, SMALL |
| Rozmer | 30x10x30 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913940835 |
| Taric | 68029910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
SMALL stojanková umývadlová batéria bez výpuste, 139 mm, chróm SM06
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PICCOLINO betónové umývadlo 30,8x17cm, batéria vľavo, piesková PK30014
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
TETRIS umývadlo s konzolou pre stojančekovú batériu vľavo, čierna mat TZ424-01 TZ424-01
expedícia do 8 dní188,94 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
PICCOLINO betónové umývadlo 30,8x17cm, batéria vľavo, tmavo hnedá PK30015
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €


