BLOK kamenné umývadlo 42x14 cm, biela carrara mat 2401-42
BLOK kamenné umývadlo 42x14 cm, biela carrara mat 2401-42
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-2401-42 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Textúra kamenných umývadiel je u každého kusu originálna
- Nie je určené na vonkajšie použitie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOK |
| Rozmer | 42x14 cm |
| Priemer zátky | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Kameň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 11.6400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913909696 |
| Taric | 69109000 |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | imitace kamene |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €


