BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (90+90cm), biela mat BL181-0101-90 58667
BRAHEA doska rockstone s 2 otvormi 181x51, 5cm (90+90cm), biela mat BL181-0101-90 58667
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL181-0101-90 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1810x12x515 mm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994548 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
642,55 €
Pri platbe vopred iba 610,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set VIOLETA 60, biela mat KSET-043 KSET-043
expedícia do 8 dní1 033,95 €
Pri platbe vopred iba 955,00 €
7 653,07 €
Pri platbe vopred iba 7 143,00 €

