BRAHEA doska rockstone s otvorom 101x51, 5cm, pravá, biela mat BL101-0101-R-70 58656
BRAHEA doska rockstone s otvorom 101x51, 5cm, pravá, biela mat BL101-0101-R-70 58656
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-0101-R-70 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1010x12x515 mm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994449 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 69x50x41cm, biela LA701
na objednávku478,49 €
Pri platbe vopred iba 447,00 €
WAVE dvojumývadlová skrinka 119,7x50x47,8cm, biela WA121
na objednávku924,49 €
Pri platbe vopred iba 863,00 €

