BRAHEA doska rockstone s otvorom 141x51, 5cm (70 +70cm), ľavá, biela mat BL141-0101-L 58661
BRAHEA doska rockstone s otvorom 141x51, 5cm (70 +70cm), ľavá, biela mat BL141-0101-L 58661
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141-0101-L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1410x12x515 mm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 11.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994494 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
567,84 €
Pri platbe vopred iba 539,00 €
na objednávku
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR731-2222
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (70+20+70cm), biela mat LE070-3131-07
expedícia do 8 dní1 040,90 €
Pri platbe vopred iba 962,00 €

