BRAHEA umývadlo 96,6x51,5cm, rockstone, ľavé, biela mat BT097L
BRAHEA umývadlo 96,6x51,5cm, rockstone, ľavé, biela mat BT097L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT097L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 96,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 966 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979057 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
293,53 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
639,00 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
639,00 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 115 x 120 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2L-115-120-95-00
expedícia do 10 dní544,81 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 115 x 120 cm, čierny rám, čierna - 8C2-115-120-70-70-P
expedícia do 10 dní515,36 €
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 115 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-115-120-50-00
expedícia do 10 dní538,92 €

