BRILLA závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, zelená mat
BRILLA závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, zelená mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100614-128 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 25.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982521 |
| Taric | 69109000 |
.
| Kloziť vr. sedátka | Ano |
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
171,06 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
AVVA SHORT závesná WC misa, Rimless, 35,5x49cm, biela 200114
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
WC SADA závesné WC Brilla s nádržkou a tlačidlom Geberit, na zamurovanie WC-SADA-14
expedícia do 8 dní596,86 €
Pri platbe vopred iba 551,00 €


