BRINDISI svietidlo 2xE14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC052
BRINDISI svietidlo 2xE14, 40W, 230V, keramické tienidlo, bronz MC052
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC052 |
Dostupnosť:
na objednávku
BARI nástěnné svítidlo
- vhodné jako osvětlení nad zrcadlo
- keramické stínítko
- neobsahuje žárovku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VINTAGE |
| Rozměr | 37,5x14x23 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Bronz |
| Typ osvětlení | Žárovka |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP21 |
| Napětí | 230 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 40.00 W |
| Hmotnost / ks | 1.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913819735 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ pätice | E14 |
Mohlo by vás zaujímať
Súprava podomietkovej vane a sprchy Mexen Kai DR70 s dažďovou sprchou 30 cm, zlatá - 77602DR70301-50
expedícia do 10 dní207,41 €
Mexen Cube DR02 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, chróm - 77503DR0230-00
expedícia do 10 dní220,61 €
Deante THERM BXYZ0EAT Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou + smart box, chróm
expedícia do 12 dní609,21 €


