CAPRICE DECO Loop Pastel (EQ-5) (1m2) 22108
CAPRICE DECO Loop Pastel (EQ-5) (1m2) 22108
| Výrobca: | Výrobca: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-22108 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | CAPRICE DECO |
| Rozměr | 20x20 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Slinutá, Mrazuvzdorná |
| Otěruvzdornost | PEI IV |
| Hodnota protiskluzu | R9 |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 25 |
| Tloušťka | 8.50 mm |
| Hmotnost / m2 | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404908607 |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | béžová |
| Povrch | mat |
| Rozmer | 20 x 20 cm |
| Typ produktu | dlažba |
Mohlo by vás zaujímať
Voľne stojaca vaňa Mexen Luna 180 x 80 cm, biela/čierna, prepad kartáčovaný zlatý - 52031808075-55
expedícia do 10 dní697,94 €
Mexen Luna voľne stojaca vaňa 180 x 80 cm, biela, zlatý prepad - 52031808000-50
expedícia do 10 dní662,60 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Lotos 180 x 75 cm, biela, zlatý prepad - 52051807700-50
expedícia do 10 dní644,93 €

