CASCATA hydromasážna vaňa, 185x85x45cm, kaskáda čierna, Attraction Hydro-Air, čierna 60838
CASCATA hydromasážna vaňa, 185x85x45cm, kaskáda čierna, Attraction Hydro-Air, čierna 60838
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.102.4030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064473 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo Grohe Bau Ceramic 64,6x46,8 cm alpská biela otvor pre batériu uprostred 39420000
expedícia do 4 dní61,57 €
Umývadlo Jika Lyra Plus 65x52 cm otvor pre batériu uprostred H8143840001041
expedícia do 4 dní50,16 €

