Ceduľa fajčenia zakázané 75x75x2mm, nerez mat 47908
Ceduľa fajčenia zakázané 75x75x2mm, nerez mat 47908
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP121 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75x75x2 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998942 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
WC označenie priemer 75mm, brúsený nerez XP117
expedícia do 8 dní7,07 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
WC vozíčkar označenie priemer 75mm, brúsený nerez XP107
expedícia do 8 dní7,07 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €

