Ceduľa SEM/PULL, Ø 75mm, nerez mat
Ceduľa SEM/PULL, Ø 75mm, nerez mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP126 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 75x75x2 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 2 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Lepení |
| Balení obsahuje | 3M lepící páska |
| Hmotnost / ks | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998973 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 170 x 100 cm, biela, nerezový kryt - 42101017-X
na objednávku294,17 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 170 x 100 cm, čierna, zlatý kryt - 42701017-G
na objednávku322,94 €
Mexen HUGO Sprchová vanička SMC, štvorcová 100x170x2, 6 cm, šedá 42611017
expedícia do 10 dní281,49 €

