CEMENT mydlenka na postavenie, šedá 2240307
CEMENT mydlenka na postavenie, šedá 2240307
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2240307 |
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | CEMENT |
| Rozmer | 122x28x122 mm |
| Priemer zátky | 122 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Bambus, Betón |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956225135 |
| Farba doplnku | šedá |
Podobný tovar
AFRODITE mydlovnička na postavenie, cement 4911
expedícia do 8 dní21,17 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FANCY mydlenka na postavenie, čierna 2126310
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
LONDON mydlovnička na postavenie, nerez 2106300
expedícia do 8 dní10,14 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ROLLER mydlenka na postavenie, béžová 2105309 58791
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

