CERA stierka, nerez oceľ 13211117
CERA stierka, nerez oceľ 13211117
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-13211117 |
- Súčasťou stierky je praktický držiak, ktorý sa zavesí na zástenu, bez nutnosti vŕtania
- Stierka má široké využitie. Pomocou tejto stierky je možné pohodlne zotrieť ako sprchovú zástenu, tak napríklad aj zrkadlo
- Veľkosť stierky: 26,1x22,5 cm (bez držiaka)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 261x300x32 mm |
| Šírka | 261 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.2592 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956134741 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
Stierka do sprchy, vrátane uchytenia na zástenu, sivá mat 72825.31
expedícia do 8 dní25,46 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €

