Cersanit MODUO Závesná otvorená skrinka 20, apr K116-023
Cersanit MODUO Závesná otvorená skrinka 20, apr K116-023
| Výrobca: | Výrobca: Cersanit |
| Kód: | Kód: K116-023 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
| Farba | dub, šedá zadná časť |
|---|---|
| Charakter | otvorená polica |
| Druh | závesné |
| Hĺbka | 14,1 cm |
| Materiál | drevotriesková doska |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 80 cm |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 1100 mm, spodné pripojenie, 2513 W, biely - W622-090-110-00
expedícia do 10 dní230,00 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 900x600, spod. príp., 1371 W, antracit W622-090-060-66
na objednávku206,23 €


