CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 1145x70x20 mm, zlatá mat DT122
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 1145x70x20 mm, zlatá mat DT122
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT122 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 114,5x7x2 cm |
| Šírka | 1145 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894398 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 50cm, chróm SH050
expedícia do 8 dní20,28 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
MULTISYSTEM uchytenie osvetlenia na zrkadlo, galerku, čierna E28149EI
expedícia do 8 dní3,38 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €

