CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 534x70x20 mm, biela mat DT603
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 534x70x20 mm, biela mat DT603
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT603 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 53,4x7x2 cm |
| Šírka | 534 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894282 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, biela mat (TS035) TS035-3131
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €

