CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 534x70x20 mm, čierna mat DT601
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 534x70x20 mm, čierna mat DT601
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT601 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 53,4x7x2 cm |
| Šírka | 534 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894268 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
KROKUS nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 760x122x92 mm 2715-80
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 750 mm, bočné D40, Medium čierna CH 750 MC 2
expedícia do 8 dní85,13 €

