CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 534x70x20 mm, zlatá mat DT602
CHANEL dekoračná lišta medzi zásuvky 534x70x20 mm, zlatá mat DT602
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT602 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 53,4x7x2 cm |
| Šírka | 534 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894275 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Eros elektrický radiátor 1600 x 318 mm, 900 W, čierny - W112-1600-318-2600-70
expedícia do 10 dní270,12 €
Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, čierny - W104-0800-400-2300-70
expedícia do 10 dní138,10 €
PAPINADO elektrický sušiak uterákov 109x1200mm, 40W, čierna mat ER340
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €

