CHANEL dekoračná lišta "J" 1164x70x25mm, biela mat CH124 60334
CHANEL dekoračná lišta "J" 1164x70x25mm, biela mat CH124 60334
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH124 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1164 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114540 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub cuneo EZ792-2525
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
CROSS skrinka nízka 49x120x39cm, ľavá, starobiela CR218
na objednávku672,07 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €
PURA skrinka vysoká 35x140x30cm, graphite line 62034LP
na objednávku566,59 €
Pri platbe vopred iba 529,00 €

