CHANEL dekoračná lišta "J" 556x70x25mm, biela mat CH063 60306
CHANEL dekoračná lišta "J" 556x70x25mm, biela mat CH063 60306
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH063 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55,6x7x2,5 cm |
| Šířka | 556 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114465 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
181,15 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
384,88 €
Pri platbe vopred iba 359,00 €
461,98 €
Pri platbe vopred iba 431,00 €

