CHANEL dekoračná lišta "J" 762x70x25mm, čierna mat CH081 58201
CHANEL dekoračná lišta "J" 762x70x25mm, čierna mat CH081 58201
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH081 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 76,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| EAN | 8590913991479 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, buk
expedícia do 8 dní1 070,56 €
Pri platbe vopred iba 1 016,00 €
550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
1 513,24 €
Pri platbe vopred iba 1 398,00 €

