CHANEL dekoračná lišta "J" 962x70x25mm, biela mat CH103 60310
CHANEL dekoračná lišta "J" 962x70x25mm, biela mat CH103 60310
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH103 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 96,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114502 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová súprava Mexen Axis na montáž na povrch s dažďovou sprchovou hlavicou a batériou, zlatá/biela - 78112-25
expedícia do 10 dní253,46 €
Mereo Eve batéria so sprchovou súpravou, otočným ramienkom, nerez spŕch. CBE60101SE
expedícia do 8 dní207,90 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €

