CHANEL dekoračná lišta "J" 962x70x25mm, čierna mat CH101 60309
CHANEL dekoračná lišta "J" 962x70x25mm, čierna mat CH101 60309
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 96,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 962 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.7900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114496 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
159,13 €
Pri platbe vopred iba 149,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (70+30cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-01
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €

