CHANEL dekoračná lišta "U" 1164x70x25mm, biela mat CD123 60237
CHANEL dekoračná lišta "U" 1164x70x25mm, biela mat CD123 60237
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD123 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 116,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 1164 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 1.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114397 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
RETRO umývadlová skrinka 36,5x85x29cm, starobiela 1641
expedícia do 8 dní730,78 €
Pri platbe vopred iba 693,00 €
155,13 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €
82,04 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €

