CHANEL dekoračná lišta "U" 556x70x25mm, čierna mat CD061 60228
CHANEL dekoračná lišta "U" 556x70x25mm, čierna mat CD061 60228
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD061 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55,6x7x2,5 cm |
| Šířka | 556 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114335 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set CIRASA 81, biela lesk KSET-030 KSET-030
na objednávku1 600,77 €
Pri platbe vopred iba 1 479,00 €
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
635,43 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €

