CHANEL dekoračná lišta "U" 662x70x25mm, biela mat CD073 60233
CHANEL dekoračná lišta "U" 662x70x25mm, biela mat CD073 60233
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD073 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 66,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114359 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
539,06 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-02
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
2 596,87 €
Pri platbe vopred iba 2 463,00 €

