CHANEL dekoračná lišta "U" 662x70x25mm, čierna mat CD071 60232
CHANEL dekoračná lišta "U" 662x70x25mm, čierna mat CD071 60232
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD071 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 66,2x7x2,5 cm |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114342 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
EZARA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub cuneo EZ101-2525
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €

