CHANEL dekoračná lišta "U" 744x70x25mm, biela mat CD093 60602
CHANEL dekoračná lišta "U" 744x70x25mm, biela mat CD093 60602
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CD093 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 74,4x7x2,5 cm |
| Šířka | 744 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Hmotnost / ks | 0.5150 kg |
| EAN | 8590913116339 |
| Taric | 76042100 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE090-1935-L-03
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €
192,16 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
164,38 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €

