CHANTAL WC kefa na postavenie, keramika CN33

- Doprava zadarmo nad 150€
CHANTAL WC kefa na postavenie, keramika CN33
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CN33 |
- Rozmery: Ø115x465 mm
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | CHANTAL |
| Rozmer | 115x115x465 mm |
| Priemer | 115 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť | 0.7700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341103555 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
BIBURY dlažba White Satinado 60x60 (bal = 1,42 m2)
expedícia do 8 dní27,66 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
BIBURY dlažba Beige Pulido 60x120 (bal = 1,41 m2)
expedícia do 8 dní43,60 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
BIBURY dlažba Beige Satinado 60x60 (bal = 1,42 m2)
expedícia do 8 dní27,66 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

