CHENILL kúpeľňová predložka 50x80cm, 100% polyester, béžová
CHENILL kúpeľňová predložka 50x80cm, 100% polyester, béžová
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-CH2012 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 50x80 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132179 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | béžová |
Mohlo by vás zaujímať
REA Umývadlo na dosku Belinda Black Matt Slim REA-U8470
expedícia do 12 dní80,22 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
Mexen Ava umývadlo na dosku z konglomerátu B/O 70 x 46 cm, čierna - 23017070
expedícia do 10 dní226,89 €
Závesný wc set do ľahkých stien / predstenová SAT Project SIKOGRSPRO010A
expedícia do 4 dní357,58 €

