CHROM LINE drôtená polica rohová dvojitá, chróm 37010
CHROM LINE drôtená polica rohová dvojitá, chróm 37010
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-37010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Háčiky na uchytenie na stenu sú súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 200x280x200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836886 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
SMART dvojposchodová rohová polica 200x325x151mm, chróm 2482
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 125 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-125-090-55-00-3S
expedícia do 10 dní659,64 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 834T-125-090-55-00-P
expedícia do 10 dní544,81 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 125 x 90 cm, priehľadný, ružové zlato - 834T-125-090-60-00-P
expedícia do 10 dní550,70 €


