CHROM LINE drôtená rohová mydlenka, chróm 37003
CHROM LINE drôtená rohová mydlenka, chróm 37003
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-37003 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Háčiky na uchytenie na stenu sú súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 260x40x175 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836855 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
CHROM LINE drôtená polica rohová jednoduchá, chróm 37005
na objednávku10,11 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 710x122x65 mm 73721B
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Rea Neox Slim odtokový žlab 60, kartáčovaný nikel REA-G5801
expedícia do 12 dní47,10 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €


