CHROMOTERAPIA hlavová sprcha 30x30cm, dážď, ovládač A, nerez CH3030A
CHROMOTERAPIA hlavová sprcha 30x30cm, dážď, ovládač A, nerez CH3030A
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH3030A |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 300 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Inštalácia do podhľadu |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Chromoterapia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 3.4200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840029 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1600 mm, bočné pripojenie, 2644 W, biely - W422-060-160-00
na objednávku187,85 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1983 W, biely - W422-060-120-00
expedícia do 10 dní143,43 €

