CHROMOTERAPIA hlavová sprcha 55x40cm, dážď, kaskáda, ovládač C, nerez CH5540C
CHROMOTERAPIA hlavová sprcha 55x40cm, dážď, kaskáda, ovládač C, nerez CH5540C
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CH5540C |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Inštalácia do podhľadu |
| Funkcia sprchy | Dážď, Kaskáda |
| Výbava | Chromoterapia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 7.2400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840043 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, zlato SOF2005
na objednávku262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €

