CIRASA doska DTDL 101x1,8x46,5cm, biela lesk CR101-3030
CIRASA doska DTDL 101x1,8x46,5cm, biela lesk CR101-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR101-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 101x1,8x46,5 cm |
| Šírka | 1010 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 6.5000 kg |
| EAN | 8590913927683 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 135 x 90 cm, priehľadný, čierny - 834T-135-090-70-00-P
expedícia do 10 dní541,85 €
Mexen Lunar T sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 135 x 90 cm, priehľadný, chróm - 834T-135-090-01-00-L
expedícia do 10 dní541,85 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 135 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8151-135-090-70-00
expedícia do 10 dní365,16 €


