CIRASA doska DTDL 101x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR101-1616
CIRASA doska DTDL 101x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR101-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR101-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 101x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| EAN | 8590913927669 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 2,1m2, 340W WTM21
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 4,2m2, 670W WTM42
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 7,6m2, 1210W
na objednávku367,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €

