CIRASA doska DTDL 101x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR101-2222
CIRASA doska DTDL 101x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR101-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR101-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 101x1,8x46,5 cm |
| Šírka | 1010 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 6.5000 kg |
| EAN | 8590913927676 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
297,44 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
Doska DTDL 1190x18x440mm, brest bardini DT119-1313
na objednávku88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


