CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR111-2222
CIRASA doska DTDL 111x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR111-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR111-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 111x1,8x46,5 cm |
| Šírka | 1110 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.2000 kg |
| EAN | 8590913927713 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo na dosku SAT Cemento 64x37 cm piesková mat bez otvoru pre batériu, bez prepadu CEM6437P
expedícia do 4 dní390,86 €
Omnires SHELL M+ SHELLUNBP Umývadlo na dosku 60x35cm, liaty mramor, biela lesk
expedícia do 14 dní188,35 €


