CIRASA doska DTDL 131x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR131-1616
CIRASA doska DTDL 131x1, 8x46, 5cm, borovica rustik CR131-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR131-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 131x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1310 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| EAN | 8590913927744 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

