CIRASA doska DTDL 131x1, 8x46, 5cm, dub strieborný CR131-1111
CIRASA doska DTDL 131x1, 8x46, 5cm, dub strieborný CR131-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR131-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorů pro sifon a baterii
- Otvor pro baterii a výpust lze vyvrtat v místě instalace nebo dle výkresu ve výrobě
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 131x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 1310 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.3000 kg |
| EAN | 8590913927737 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska Rockstone 1350x12x440mm, biela mat DTR135-0101
na objednávku294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €

